Cantr, czyli nietypowa gra przygodowa

Cantr II, wracając do tematu strony, jest również niezwykłą grą przygodową.  Spotykamy niezwykłe charyzmatyczne postacie, spotykamy zwykłych głupków, spotykamy w końcu zmęczonych starców – a my w środku tego świata z własnym pomysłem na wykreowanie przeżyć postaci.  Co zrobić?

Zacznij czytać notatki, które zostały stworzone przez lata i gdzieś tam zawsze są – po części schowane w kopertach – aby poznać niektóre spisane historie.

Prowadź konsekwentnie odgrywaną postać  – niech ma charakter! Jeśli jest fajtłapą, to przy zagrożeniu głupio będzie wyglądać aby błyskała sprawnością. Gracze doceniają każde takie odgrywane postacie.

Poznaj ludzi – w naszej grze przygodowej każda twoja postać nawiązuje relacje – w handlu, przy współpracy w osadzie, romansach lub koleżeńskich pogaduszkach. Dzięki temu zyskasz więcej historii i być wciągającej rozgrywki. Nie zawsze musisz dbać o wszystko – wciągnij się w pomysły innych, przyłącz się do nich i współpracuj.

O odgrywaniu postaci z pewnością jeszcze będzie, bo wiele można na ten temat napisać. Tak samo jak o przygodach w Cantrze. Na chwilę obecną to jedynie zajawka.

Sprawdź o jakiej mówię grze przygodowej online na cant.net

Dodaj komentarz