Interesuje cię role-play? Warsztaty teatralne są dla ciebie!

Cantra zauważyłem, bo zajmowały mnie sprawy około teatralne i ta gra dała nowe spojrzenie na ciekawe spojrzenie na zarysowanie charakterów. Myślę, że odgrywanie jest istotą tej gry, pomijając cele postaci, bo jesteśmy w pełni niezależni na poziomie emocjonalnym i każdego dnia odgrywamy grę na nowo – bawimy się słowem i to daje nam pole kreatywności.

Wejdźmy teraz w ramę naszej postaci – czy jest charakterystyczna? Zmienna? Inna od nas? Wróćmy do siebie – co warto zmienić?

Jeśli umysł jest sztywny, a przeszkoda za wysoka, to warto zainteresować się kursami, takimi jak warsztaty teatralne (link do ciekawego teatru). Kursy z posługiwania się mniej racjonalnymi metodami doskonalenia siebie, pomogą nie tylko naszym postaciom, ale przede wszystkim to znalezienia złotego środka dla siebie.

Warsztaty teatralno-aktorskie można oczywiście przeprowadzić u siebie w domu łącząc to z grą RPG. W tym celu musimy zaprosić znajomych do siebie, założy za cel… improwizacje oraz doprowadzać to zrozumiałego dialogu z aktorami na scenie wewnętrznego teatru.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o